Profesjonalne podejście, szeroka wiedza, super atmosfera! Piotr w przystępny sposób przekazuje wiedzę, jaką każdy wchodzący w rolę Scrum Mastera powinien posiadać, aby faktycznie być zwinnym. Mnóstwo praktycznych przykładów, dobre praktyki, odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam każdemu, kto myśli o swoim rozwoju w tej roli!

Michał

“Przede wszystkim bardzo dziękuję za mega kurs, przygotowanie i rzeczowe podejście do sprawy oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami. Czapki z głów!”

WiktorUczestnik kursu

“Świetny kurs, wszystkie informacje wartościowe i interesująco podane. Nie nudziłam się ani chwili i nie miałam wrażenia, że tracę czas albo pieniądze. Wszystko podane z rozmysłem i pomysłem – merytorycznie i technicznie, dużo życiowych przykładów i fajnie dobrani uczestnicy – ciekawa praca również w grupie. Dzięki Piotrek!”

AnnaScrum Master / Tester, uczestniczka kursu

“Kurs prowadzony przez Piotra był jednym z najlepszych kursów w jakich brałem udział. Piotr treściwie, cierpliwie i zrozumiale odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Jedną z najważniejszych rzeczy jaką mi uświadomił, jest to że trzeba być zwinnym, a nie robić zwinnie.

W ramach kursu przeszedłem z Piotrem symulację rozmowy kwalifikacyjnej i uzyskałem niezliczoną ilości pomocnych wskazówek. Po około 2 miesiącach szukania, znalazłem pracę jako Scrum Master. Teraz czas na praktykę.”

ŁukaszŚwieżo upieczony Scrum Master