Próbujesz swoich sił w nowym obszarze? Szukasz pracy jako Scrum Master lub Product Owner. Wysyłasz mnóstwo CV ale bez efektu? 

Odbywasz dużo rozmów kwalifikujących, ale w najlepszym wypadku dostajesz jedynie automatycznego maila z odmową? 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Jak wygląda diagnoza CV?

Kontaktujesz się z nami i przedstawiasz swój problem. Ile wysłałeś CV, jaki był odzew, na jakie stanowiska. Przesyłasz nam swoje CV i umawiamy spotkanie online. W czasie spotkanie otrzymujesz od nas indywidualną diagnozę z punktami do poprawy w kategoriach jak zawartość merytoryczna, braki czy ogólny przekaz Twojego CV. Dodatkowo wskazujemy Ci, jaki poziom przedstawia Twoje obecne CV i na jakie oferty najlepiej aplikować

Próbna rozmowa kwalifikacyjna

W swojej karierze przeprowadziliśmy setki rozmów z kandydatami na Scrum Masterów czy Product Ownerów. Przeprowadzimy symulacje rozmowy na dowolny poziom stanowiska, po którym otrzymasz błyskawiczna informacje zwrotną z wynikiem a także indywidualną poradę jak zachowywać się inaczej na przyszłych rozmowach.
Napisz do nas i umówmy się na próbną rozmowa kwalifikacyjna. 

Ile to kosztuje?

Transparentne i przystępne ceny.

Diagnoza CV

Diagnozy CV to koszt tylko 200 zł netto.

Chcesz wiedzieć jak poprawić swoje CV i mieć lepszy odzew na ogłoszenia? Napisz do nas już dziś i umów spotkanie.

Próbna rozmowa kwalifikacyjna

Godzina symulacji rozmowy kwalifikacyjnej to koszt tylko 250 zł netto. Po rozmowie otrzymasz od razu feedback słowny oraz dodatkowo, mailowo podsumowanie rozmowy wraz ze wskazówkami.

Zapisz się teraz!