Szukasz indywidualnego wsparcia w rozwoju i doskonaleniu swoich umiejętności? 

Chcesz rozpocząć nową ścieżkę zawodową w roli Scrum Mastera lub Product Ownera? 

Masz mnóstwo pytań, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi? 

Chciałbyś skorzystać z indywidualnego wsparcia i doświadczenia Mentora, który pomoże Ci osiągnąć nowy poziom wiedzy. 

 

Oferta mentoringu Agile Masters jest skrojona idealnie pod Ciebie! 

0
MENTORÓW
0
OSÓB SKORZYSTAŁO
0
%
ZADOWOLENI KLIENCI

Indywidualne wsparcie mentora

Nasi doświadczeni Mentorzy będą dedykowanym wsparciem dla Ciebie, dostosowując swoje rady i wskazówki do Twoich potrzeb i celów. Oferujemy szerokie spojrzenie na całe spektrum tematów związanych z pracą zwinna w IT.

Wiedza i Doświadczenie

Mentor podzieli się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem jako Scrum Master, dzieląc się praktycznymi poradami i technikami. Oferujemy łącznie blisko 40 lat doświadczenia w IT, poparte szeregiem certyfikatów zwinnych.

Rozwój umiejętności miękkich

Mentoring pomoże Ci w doskonaleniu umiejętności miękkich, takich jak efektywna komunikacja, budowanie zaufania, zarządzanie konfliktami i motywowanie zespołu.

Rozwój kariery

Poprzez mentoring będziesz miał/miała szansę rozwijać się zawodowo, zdobywać nowe umiejętności i osiągać sukcesy jako Scrum Master.

Jak to działa?

Poprzez mentoring będziesz rozwijać się zawodowo, zdobywać nowe umiejętności i osiągać sukcesy jako Scrum Master lub Product Owner.

Oto Twój mentoring krok po kroku:

Ocena potrzeb i cele

Na początku mentoringu wspólnie z Tobą określimy Twoje cele rozwojowe oraz zidentyfikujemy obszary, na których będziemy się skupiać. Wybierzemy jakie sesje i z kim będą dla Ciebie najbardziej pomocne. Wspólnie zaplanujemy i zdecydujemy, kto w danym momencie będzie w stanie najlepiej Ci pomóc.

Indywidualne sesje.

Spotkania będą odbywać się cyklicznie, w dogodnym dla Ciebie tempie. Podczas sesji Mentor będzie dzielił się swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami. Każdorazowo otrzymasz również zadanie domowe i wskazówki na czym skupić się w okresie między sesjami.

Materiały i narzędzia

Mentor udostępni Ci wartościowe materiały, narzędzia i zasoby, które pomogą Ci w dalszym rozwoju jako Scrum Master.

Monitorowanie postępów.

W trakcie mentoringu będziemy regularnie monitorować Twoje postępy, dostosowując strategię rozwoju do Twoich potrzeb.

Ćwiczenia praktyczne.

Przećwiczymy realne przypadki z naszej pracy, a także przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak się spotykamy?

Spotykamy się online za pomocą platformy Teams lub Google Meet. Sesja odbywają się co tydzień lub dwa (nie rzadziej). Liczba spotkań zależy od celu, jednak to zawsze TY decydujesz czy potrzebujesz więcej czy Twoje potrzeby zostały już zaspokojone.

Ile to kosztuje?

Godzina mentoringu to koszt od 250zł netto. Nie patrzymy bardzo uważnie na zegarek. Godzina to czasem 65 minut, a czasem 75 min – tyle ile potrzeba do Twojej satysfakcji.

Zapisz się teraz!