Potrzebujesz szkolenia ze zwinności dla swoich zespołów?
Chętnie przygotujemy indywidualne ofertę szkoleniową zaprojektowaną, aby spełnić potrzeby Twojej organizacji i dostosować się do specyficznych wymagań projektowych.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Scrum Kick-off

Scrum Kick-off to dwudniowe szkolenie, na którym opowiadamy o wszystkich tajnikach oraz
praktykach, jakie są niezbędne aby efektywnie pracować używając bardzo popularnego
Scruma. Stawiamy na bardzo praktyczne połączenie ćwiczeń z teorią, aby każdy mógł nie tylko poznać zasady, ale także od razu je wypróbować w bezpiecznym środowisku podczas naszego autorskiego warsztatu LEGO Scrum Hotel.

Scrum Essentials

Scrum Essentials to okrojona oraz skondensowana do ośmiu godzin wersja szkolenia Scrum
Kick-off. Wybraliśmy absolutny niezbędnik, którego poznanie jest konieczne, aby wiedzieć czym jest Scrum. Szkolenie jest połączeniem ćwiczeń z teorią, aby każdy mógł nie tylko poznać zasady, ale także od razu je wypróbować w bezpiecznym środowisku podczas naszego autorskiego warsztatu LEGO Scrum Hotel (w uproszczonej wersji).

Budowanie Wizji Produktu

Wizja to jeden z najważniejszych elementów rozwoju produktu. Jest jednocześnie brakującym ogniwem w rozwoju i zrozumieniu celu istnienia produktu i jego związku z celem organizacji.

Zadaniem warsztatu jest zbudowanie i zrozumienie czym jest wizja produktu, jak odnosić się do niej na co dzień poprzez zbudowanie porozumienia miedzy różnymi działami organizacji.

Team Building

Płynna komunikacja jest kluczem do sukcesu w każdym zespole. Nasze warsztaty to połączenie ćwiczeń i zadań integracyjnych z nauką o komunikacji oraz poznaniu różnych temperamentów ludzkich, których zrozumienie jest niezbędne do zbudowania wzajemnego zaufania. Dodatkowo w ramach warsztatów uczestnicy odkrywają przed sobą swoje naturalne motywatory, co bywa bezcenną informacją dla ich liderów.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenie lub warsztat możemy poprowadzić w siedzibie Twojej firmy lub w sali konferencyjnej w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Masz pytania? Napisz!